Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
GreenBurry - Natural leathet - kvalitné výrobky z pravej kože

Vrátenie tovaru

Úvod Zakaznícka zónaVrátenie tovaru

Vrátenie tovaru - Odstúpenie od zmluvy do 14 dní - Oznámenie kupujúceho

Obchodné podmienky článok V. bod 1., internetového obchodu GreenBurry.sk

Vážený zákazník,

ako kupujúci - spotrebiteľ môžete bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru v zmysle §7 zákona č. 102/2014 Z.z.. Podľa ustanovení uvedeného zákona a obchodných podmienok je kupujúci povinný písomne informovať predávajúceho o odstúpení od zmluvy (prípadne doručiť oznámenie o odstúpení na trvalom nosiči). Pre splnenie tejto zákonnej povinnosti nám môžete odoslať nižšie zobrazený elektronický formulár, ktorý je považovaný za písomné oznámenie kupujúceho o odstúpení od zmluvy zaslané na trvalom nosiči.

     V prípade, že Vám tato elektronická forma nevyhovuje Odstúpenie od zmluvy môžete uplatniť a zaslať aj písomne na vzorovom formulári ktorý je súčasťou Obchodných podmienok ako Príloha č.1 a nájdete ho priamo na tejto stránke.

Po odoslaní tohto formulára Vám systém automaticky odošle na zadanú emailovú adresu potvrdenie o prijatí Vášej žiadosti k Odstúpeniu od zmluvy do 14 dní. 

Následne, čo najskôr odošlite tovar na našu adresu:

 

BALUMAR s.r.o.

Volgogradská 13 ( PALA CENTRUM ) , 080 01 Prešov


Náklady na spätné vrátenie tovaru znáša kupujúci. Tovar zaslaný na dobierku nepreberáme. Zásielku s tovarom odporúčame zaslať  DOPORUČENE  ako poistenú. 

 

 

 

 

 

Odstúpenie od zmluvy - ŽIADOSŤ

znakov do konca.

znakov do konca.

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2015 - 2024 © GreenBurry.sk | Internetový obchod pravej kože